Logo
O násProduktyAktuálněProdejServisKontakt
 
   
O násProduktyAktuálněProdejServisKontakt Spacer
 
 

Zákazníci firmy Hennig profitují z celosvětové presentace a součinnosti propojeného servisu, výroby a prodejního programu. Angažovaní partneři garantují globální ochranu strojů podle osvědčeného standartu kvality firmy Hennig.

Brazilie: Firma COBSEN Ltda. v Boituvě vyrábí a prodává do Jižní Ameriky ocelové teleskopické kryty, kabiny strojů a skříňové rozvaděče, jakož i zvláštní konstrukce, např. pro XY moduly. Je partnerem firmy Hennig od r. l996.

Čína: Dalian Hennig Machine Protection Co. Ltd. vyrábí a prodává teleskopické ocelové kryty a kapotáž stojů pro čínský trh.

Francie: Sermeto EI SAS se zabývá od svého založení v roce 1948 zpracováním plechu. Specializuje se na výrobou ocelového krytí, třískových dopravníků, XYZ- modulů a kapotování strojů.

Indie: SUR Hennig Pvt. Ltd. V Bangalore vyrábí a prodává od roku 1980 celou paletu výrobků Firmy Hennig a dodává je do jihovýchodní Asie.

Japonsko: Japonská firma Enomoto BeA. Co., Ltd. v Kakamigahaře je od roku 1979 výrobním, servisním a obchodním partnerem pro Hennig. Zde vznikají především teleskopické ocelové kryty a zařízení na odstraňování špon.

Jižní Korea: O-Sung Mechatronics Co. Ltd. vyrábí od roku 2006 v licenci teleskopické ocelové kryty a XY-Moduly pro jihokorejský trh.

Německo: Hennig GmbH v Kirchheim u Mnichova je naše evropská centrála, zde vznikají všechny produkty z naší výrobní nabídky.

USA: Firma Hennig Inc. v Machesney Park, Illionis, prodávala od roku 1972 výrobky Hennigu a od roku 1977 vyráběla celé výrobní spektrum.

Velká Británie: Hennig U.K. Ltd. jako smluvní prodejce vyrábí v omezeném množství na zvláštní požadavek zákazníka některé produkty z programu “Systémy a komponenty“, ke kterým též nabízí servisní činnost.


Naše servisní místa najdete na mapě světa pod „Hennig Global“.

Navibottom