Logo
O násProduktyAktuálněProdejServisKontakt
 
   
O násProduktyAktuálněProdejServisKontakt Spacer
 
 

Technická data 
Platná pro všechny vyobrazené ocelové kryty.

Všechny formy zhotoveny z kvalitních válcovaných plechů o síle od 1,5 mm do 3 mm. Při extrémních podmínkách (např. agresivní chladné prostředí) mohou být použity také nerezové plechy, které jsou odolné vůči korozi. U všech forem jsou podle provedení možné rychlosti až 100 m/min. Stěrátka, kluzátka, rolny a tlumící elementy jsou vyměnitelné. U forem 1,2,3,4 a 5 je možná výroba  t.zv. žlábku pro odvod chladící kapaliny
výhodné k ochraně vodících drah jsou kryty U-formy, plochá geometrie
Střechová geometrie zobrazených krytů odvádí stranově dle úhlu sklonu chladící kapalinu a špony. Prostřednictvím hřebenu je dosaženo vyšší stability a optimalizace vedení jednotlivých částí krytu.
V závislosti na úhlu sklonu této formy krytu je dosaženo odvedení chladící kapaliny a špon požadovaným směrem .
prostřednictvím ploché střechové geometrie u širokých krytů je dosažena maximální stabilita dílů krytu.
Za předpokladu spec. geometrií je používáno pultové formy krytů. Dle úhlu sklonu zajišťuje tato forma lepší odtok chladící kapaliny a špon. Dodatečné ohyby optimalizují kromě toho stabilitu a vedení krytu.
Vertikální kryty mohou být vyhotoveny v provedeních 1 – 5. U provedení skládajících se z více než 3 krycích boxů se provádí dodatečné vnitřní vedení pro zabránění vysazení jednotlivých boxů z vedení.
Krycí plechy žaluziového krytu se pohybují ve vlastních vodících lištách a tímto jsou nezávislé na vodící dráze. Proto jsou především určeny k oddělení zadních prostor stroje. V prostředí s chladící kapalinou a šponami nacházejí uplatnění vertikální žaluzie. Pro výrobu vodících lišt jsou k dipozici různé materiály.
Příčné kryty lze vyrobit v provedeních 1 – 5. U provedení skládajících se z více než 3 boxů se provádí dodatečné vnitřní vedení pro zabránění vysazení jednotlivých boxů z vedení.

Navibottom